احضار (سریال تلویزیونی)

ماورائی , ملودرام
  • 0 دیدگاه
  • 152 بازدید
0
احضار (سریال تلویزیونی)

احضار (سریال تلویزیونی)

داستان فیلم

احضار یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی محصول سیما فیلم در ژانر ملودرام و ماورایی است که نخستین قسمت آن در ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ از شبکهٔ یک تلویزیون ایران پخش شد. این سریال با ۴۳.۱ درصد مخاطب پربیننده ترین سریال در ماه رمضان ۱۴۰۰ است.


خلاصهٔ داستان

داستان کلی این سریال روایتگر ماجرای مسافرت مائده و زهره است که دخترعمه و دختردایی یکدیگر هستند. آن‌ها قصد دارند تا به همراه دو تن از دوستان نزدیک خود که سوسن و شکیبا نام دارند، برای یک سفر تفریحی به شمال کشور بروند. آنها در جریان این سفر در جنگل‌های شمال ایران با موجودی ماورائی مواجه می‌شوند.

اگر چه به نظر می‌رسد که یک نفر آن‌ها دوستان صمیمی هم هستند. اما در میان این دوستان به ظاهر صمیمی، یکی از آن‌ها نسبت به مائده حسادت ورزیده و دل خوشی از او ندارد که این سفر بهانه‌ای می‌شود تا کینه‌ورزی‌های دوست مائده آشکار شود. پس از مدتی محسن خواستگار قبلی مائده به جمع آن‌ها می‌پیوندد که سبب رقم‌خوردن رویدادهایی می‌شود که سرنوشت مائده و زهره دستخوش تغییراتی قرار می‌گیرد و محسن کامرانی که دچار سانحه تصادف شده می‌میرد و سعی می‌کند با مائده ارتباط برقرار کند.


پربیننده ترین سریال رمضان ۱۴۰۰

در میان سریال‌های تلویزیون سریال «احضار» شبکه یک سیما با ۴۳.۱ درصد مخاطب و رضایت حدود ۷۴ درصد در حد زیاد در صدر سریال های ماه رمضان قرار گرفته است و از طریق سایت تلوبیون حدود ۱۴.۵ میلیون بازدید دارد. 

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان