صورت یک فرشته

ماجراجویی , مجرمانه
 • 0 دیدگاه
 • 565 بازدید
8
صورت یک فرشته

صورت یک فرشته

داستان فیلم

صورت یک فرشته» (انگلیسی: The Face of an Angel) یک فیلم به کارگردانی مایکل وینترباتم است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کارا دلیوین، دانیل برول، و کیت بکینسیل اشاره کرد.


داستان فیلم اقتباسی از کتابی به همین نام و برمبنای پرونده قضایی آماندا ناکس، آمریکایی ۲۷ ساله، تهیه شده است.


آماندا ناکس متهم است که هشت سال پیش هم اطاقی خود را با همدستی دوست پسر سابقش در ایتالیا به قتل رسانده است. این فیلم پر هیجان، آمیخته ای از سکس و جنایت در رویدادی واقعی است.

کیت بکینسل، بازیگر انگلیسی در این فیلم در نقش یک روزنامه نگارآمریکایی ظاهر می شود و دانیل بروئل بازیگر آلمانی، رل تهیه کننده ای را دارد که می خواهد از این دادگاه جنایی فیلم بسازد. کارا دلوینگن، خواننده و مدل انگلیسی نیز در این فیلم بازی می کند.


تهیه کننده فیلم می گوید: “فیلم درباره نقش رسانه ها در چنین ماجراهایی است. الزاماً خود ماجرا نیست بلکه روش رسانه ها را در برخورد با محاکمات خشن جنایی نشان می دهد ولی می بینیم که در ادامه، ازنقش رسانه ها دور می شود و به سراغ دختری می رود که مرتکب قتل شده و به موضوع عشق و ناکامی برمی گردد. جنبه های مختلفی از این موضوع را درفیلم می بینیم و درنهایت به عشق و غصه در پایان فیلم می رسیم.”


وی می افزاید: “به نظر من آمیختن نام های مستعار با واقعی غلط بود. وجود روزنامه نگار ساختگی در ماجرای واقعی درست نبود پس همه نام ها را عوض کردیم. اما وقایع همه واقعی و دقیق هستند، با تأکید بر اینکه فیلم درباره این محاکمه است و نمی خواستیم بر وضعیت دادگاه و بررسی جنایت انجام شده تأثیر بگذارد.”

فیلم هم اکنون در بریتانیا و اسکاتلند بروی صحنه است. این فیلم ماه مه در آلمان و ماه بعد از آن در آمریکا نمایش داده می شود. فیلم “صورت یک فرشته” در حالی به نمایش درآمده است که هنوز دادگاه عالی ایتالیا کار بررسی این جنایت را به پایان نرسانده است.


فیلم های مشابه

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان
 • nadia rajabzade
  nadia rajabzade 3 سال پیش

  khube

 • nadia rajabzade
  nadia rajabzade 3 سال پیش

  bad nist