علی مهام تهیه‌کننده سریال با اعلام این خبر گفت: این سریال پس از پیش‌تولید دو ماهه وارد فاز تصویربرداری شد و نزدیک به دو ماه است که تصویربرداری مجموعه در تهران و اطراف آن در حال انجام است و تاکنون ۳۰ درصد از تصویربرداری صورت گرفته است.

وی ادامه داد: تصویربرداری را با لوکیشن خانه و محل کار یکی از شخصیت‌های اصلی (محسن با بازی پرویز فلاحی پور) آغاز کردیم. در این کار چند شخصیت اصلی داریم که بازی دو شخصیت اصلی که در تقابل با یکدیگر هستند را پرویز فلاحی پور و عبدالرضا اکبری بر عهده دارند.

تهیه‌کننده مجموعه «شب بیدار» درباره داستان سریال بیان کرد: شاید تقابل خیر و شر سوژه بسیاری از کارهای تلویزیونی باشد اما از ویژگی‌های این مجموعه توجه به مفهوم یتیم و آموزه‌های دینی در این باره است.

او افزود: مضمون اصلی این سریال درباره با یتیم‌نوازی است؛ به نوعی قیم بودن یک یتیم و مسئولیت‌هایی که برای طرف مقابل دارد مورد توجه است. در این مجموعه سعی شده از نگاه مذهبی و اجتماعی به این موضوع پرداخته شود و تلاش شده به این مهم بدون پرگویی و درشت‌نمایی و هنرمندانه توجه کنیم.

این تهیه‌کننده درباره تولید و پیش‌بینی پخش سریال عنوان کرد: تولید کار به دلیل تعدد لوکیشن که بیش از ۷۰ لوکیشن است و نزدیک به ۱۶ لوکیشن اصلی و بقیه لوکیشن ها نیز هرکدام چند روز کار نیاز دارند، تولید سختی است. ۱۸۰ جلسه کاری پیش‌بینی کردیم که امیدواریم با توجه به شرایط کرونا دچار مشکل نشویم. ۸۲ بازیگر در سریال جلوی دوربین می روند که به گروه بازیگران اصلی ۲ بازیگر ظرف روزهای آینده اضافه خواهد شد.

در این مجموعه بازیگرانی چون پرویز فلاحی پور، عبدالرضا اکبری، فریبا متخصص، شیوا خسومهر، جعفر دهقان، مهدی سلوکی، پویا امینی، سارا احمدیان، بهزاد خداویسی، مریم موسویان و شاهد احمدلو بازی می‌کنند.

سریال «شب بیدار» در گروه فیلم و سریال شبکه دو تهیه و تولید می شود.


برنا

بازگشت به لیست

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان