حامد خاکدامن مدیر تولید سرى جدید سریال «ستایش» در ارتباط با آخرین وضعیت ساخت این سریال به خبرنگار باشگاه خبرنگاران پویا گفت: فصل سوم ستایش از یازدهم فروردین در مناطق شرق تهران آغاز شده است و در حال حاضر تمام عوامل با انگیزه و اشتیاق فراوان سرکار حضور پیدا مى کنند. به احتمال بسیار قوى تصویربردارى این سریال ٨ ماه طول بی انجامد.

وى افزود: نقش رامسین کبریتى در فصل جدید هم حضور دارد و فقط بازیگر ندارد ولى کارکرد نقش صابر در سریال همچنان وجود دارد. همچنین خانم حدیث میرامینى هم در فصل سوم «ستایش» بازى ندارند که البته رایزنى هاى لازم با ایشان صورت گرفت ولى وى دلیل عدم حضور خود در سرى سوم «ستایش» را سفر خود به خارج از کشور عنوان کردند. بزودى با بازیگر جایگزین نقش حدیث میرامینى قرارداد خواهیم بست و نام آن را رسانه اى خواهیم کرد.


این مدیرتولید خاطرنشان کرد: داستان فصل سوم دقیقا از فرداى پایان فصل دوم آغاز مى شود. سناریو سریال کامل است اما در حالت بازنویسى قرار دارد.


سعید مطلبی نگارش فصل سوم ستایش را در 30 قسمت بر عهده دارد و آرمان زرین کوب تهیه کننده و سعید سلطانی کارگردان  این سریال است.فصل 1 و 2 ستایش، در سال‌های 90 و 92 از شبکه سه سیما پخش شد. نرگس محمدی،داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، زهرا سعیدی، سیما تیرانداز، محمود عزیزی، مهدی پاکدل،حدیث میرامینی و … از بازیگران فصل‌های پیشین این سریال بودند.

بازگشت به لیست

برای نظر دادن باید عضو شوید!

ورود به سامانه عضویت رایگان
  • محمود سلطانی
    محمود سلطانی 5 سال پیش

    خوبه خیلی ناقص تموم شده بود